Weronika Z.
Świetne warsztaty! Na „Brush Lettering w pigułce” wybrałam się z dwiema koleżankami i wszystkie wyszłyśmy zachwycone. W ciągu 2,5 godziny ćwiczyłyśmy litery, słowa i przygotowałyśmy własne kartki. Justyna stworzyła bardzo przyjazną atmosferę, była cierpliwa, pomocna i dbała o każdego uczestnika. Wyszłam z teczką pełną materiałów i pisakami do dalszych ćwiczeń. To warsztaty, które mogą przydać się każdemu, bo przecież pisać musi każdy. A ja po tych zajęciach zdecydowanie mniej boję się pisać życzenia na kartkach! :))