Weronika Z.
Bardzo podobały mi się warsztaty 😊 Pierwszy raz miałam do czynienia z linorytem i bardzo spodobał mi się sam proces wycinania w linoleum. Praca dłutem okazała się przyjemna i wciągająca, choć do końca nie wiedziałam, jaki efekt pojawi się na papierze. Świetna atmosfera, dużo praktycznych wskazówek i pełne skupienie na tworzeniu sprawiły, że na pewno jeszcze wrócę :))) A prowadząca Sandra to prawdziwe złoto. Widać, że świetnie zna się na tym, co robi, a przy tym potrafi ciekawie opowiadać i wszystko jasno wyjaśnić. Przez cały czas czułam się zaopiekowana i mogłam liczyć na pomoc na każdym etapie. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego! ❤️ Po prostu TOP!